Stadjerspas: Luchtvaartmuseum Aviodrome

Op 23 april verzorgen wij speciaal voor Stadjerspas houders weer een leuk uitje naar het Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad, dit is een paradijs voor luchtvaartliefhebbers van alle leeftijden. Met meer dan 100 historische en moderne vliegtuigen, waaronder een iconische Boeing 747, biedt het museum een boeiende reis door de luchtvaartgeschiedenis.

 

We vertrekken om 9.30 uur vanaf CS Groningen (halte rondvaartboot) en om ± 14:30 uur vertrekken we vanuit Lelystad. (Deelnemers zijn zelf verantwoordelijk voor op tijd klaar staan voor de terugreis!)

 

Je mag voor één reisje een ticket kopen. Zo heeft iedereen kans op een dagje weg.

 

Al vanaf
 10,00

Legenda

Green
Datum beschikbaar
Partial
Datum beperkt beschikbaar
Gray
Geen geldige reisdatum
Red
Datum is volgeboekt

Beschrijving

Op 23 april verzorgen wij speciaal voor Stadjerspas houders weer een leuk uitje naar het Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad, dit is een paradijs voor luchtvaartliefhebbers van alle leeftijden. Met meer dan 100 historische en moderne vliegtuigen, waaronder een iconische Boeing 747, biedt het museum een boeiende reis door de luchtvaartgeschiedenis. Bezoekers kunnen interactieve tentoonstellingen verkennen, zoals de straaljagerexpositie ‘Sneller dan het geluid’, en genieten van een 4D-filmervaring die alle zintuigen prikkelt. Voor de jongere bezoekers zijn er binnen- en buitenspeeltuinen, en de mogelijkheid om een ‘vliegbrevet’ te behalen. Aviodrome ligt naast Lelystad Airport, waardoor je ook echte vliegtuigen kunt spotten tijdens je bezoek. Een ideaal uitje voor gezinnen, schoolgroepen en luchtvaartenthousiastelingen!

We vertrekken om 9.30 uur vanaf CS Groningen (halte rondvaartboot) en om ± 14:30 uur vertrekken we vanuit Lelystad. (Deelnemers zijn zelf verantwoordelijk voor op tijd klaar staan voor de terugreis!)

Er mag voor maximaal 1 busreisje gereserveerd worden!

Bij het instappen dienen deelnemers hun Stadjerspas en deelnemersbewijs te tonen.

Eigen bijdrage p.p:
Vanaf 3 jaar : € 10,-
0 t/m 2 jaar: € 10,-

Let op: kinderen t/m 3 jaar reizen mee in een kinderstoel (maxi cosi of zitverhoger), zelf meenemen!

 

Reisinformatie:

09.30 uur vertrek Groningen, station, bushalte rondvaartboot
11.00 uur verwachte aankomst Lelystad, Aviodrome
14.30 uur vertrek Lelystad
15.30 uur Verwachte aankomst Groningen